Milá paní Homolová, 

děkujeme za další komedii, která  opět rozesmála naše vyprodané divadlo v Horních Počernicích. Vaše komedie nikdy nezklamou a vždy skvěle pobaví. Zvlášť chci poděkovat za Vaši statečnost, kdy jste přijela s vysokými horečkami a přesto jste Tchýni na zabití odehrála s naprostou grácií. Moc si vážíme toho, že jste nás nenechala ve štychu při zadaném představení. Těšíme se na další večery s Vámi a přeji Vám hlavně pevné zdraví. 

P.S. Že jste skvělá píše každý, tak chci aby všichni věděli, že jste zodpovědná:-)

Martina Prudilová
Divadlo Horní Počernice

Představení 10. 4. 2018 v Bruntále završilo cyklus Jarní předplatné. Mám velkou radost, že jste přijeli opět s tak dobrou  komedií, přímo šitou  na míru Vašemu divadlu. Herecké výkony byly originální a nápadité, smíchy jsem se neudržela při labutí scéně Danušky Homolové.  Moc mě těší, že diváci byli velmi  spokojeni, smáli se a veselili a že bylo znát, že se i Vám u nás dobře hraje. Máme samé kladné a spokojené ohlasy.

Buďte zdrávi a šťastni, zase Vás rádi přivítáme.

 

Mgr. Dita Dulovcová

Městské divadlo Bruntál

 

Milá Danuško,

přesně jak jsem si to představovala probíhalo včerejší představení a naše setkání.  Mám opravdu moc příjemný pocit a radost, že se vše tak dobře povedlo,  výborně jste hráli, i přesto, že Vás ještě trápily dozvuky té zatracené chřipky… Všichni jste na jevišti rovnocenní partneři, ale před Vámi opravdu smekámJ  

Navíc jste všichni mimořádně milí a příjemní lidé.

Mějte se moc krásně, přeji Vám všem jen to nejlepší.

Dita 

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem hercům, co účinkují ve hře Manželský čtyřúhelník, včerejší představení u nás bylo naprosto dokonalé :-))
Pokud se mi naskytne možnost jít znovu v blízkosti mého bydliště, určitě ráda zajdu zase.
Je to dokonalé.
Klobouk dolů před panem Zindulkou, který tuto hru sepsal... Je to naprosto dokonalé a pravdivé, fakt ze života. Scéna o neuklizených ponožkách se vryla pod kůži snad všem ženským, které se mnou šly... tento problém řešíme doma dnes a denně :-))
Ještě jednou velké díky hercům, kteří nás včera neskutečne pobavili :-)

S pozdravem

Březková

© 2017 Fanny agentura. Všechna práva vyhrazena. Design a realizace WebHned.eu