Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem hercům, co účinkují ve hře Manželský čtyřúhelník, včerejší představení u nás bylo naprosto dokonalé :-))
Pokud se mi naskytne možnost jít znovu v blízkosti mého bydliště, určitě ráda zajdu zase.
Je to dokonalé.
Klobouk dolů před panem Zindulkou, který tuto hru sepsal... Je to naprosto dokonalé a pravdivé, fakt ze života. Scéna o neuklizených ponožkách se vryla pod kůži snad všem ženským, které se mnou šly... tento problém řešíme doma dnes a denně :-))
Ještě jednou velké díky hercům, kteří nás včera neskutečne pobavili :-)

S pozdravem

Březková

Dobrý den paní Homolová,

chci Vám touto cestou poděkovat za nádherně sehrané představení divadelní hry Jakuba Zindulky Manželský čtyřúhelník. Atmosféra v sále při přestavení  ve Kdyni byla uvolněná, plná smíchu a diváci se opravdu bavili. Svědčí o tom velmi pozitivní ohlasy, které od nich slyšíme ať už u nás v kulturním středisku nebo na ulici. Lidé se v hercích sami poznávali nebo v nich shledávali své blízké. Rozesmál nás mladý pán, který říkal: "Hele, to je jako kdyby to mluvila naše máma...".  Většina ohlasů je typu: " Krásný představení, takový ze života..." nebo "Takhle jsem se už dlouho nezasmál...", "Bylo to moc pěkný...".

A tak s radostí přeji Vám i všem Vašim spolupracovníkům mnoho a mnoho dalších úspěchů na ostatních štacích.

S pozdravem

Zdeňka Hájková

Divadelní hru s názvem Manželský čtyřúhelník

připravila kulturní komise pro naše diváky na středu 26. dubna t.r. Mýlil se však ten, kdo si představoval, že se jedná o rozšíření tzv. "manželského trojúhelníku". Tato vtipná veselohra, jejímž autorem i režisérem je Jakub Zindulka, pojednává o zcela normálních úsecích života a vztazích mezi manželi.
Vtipně vytvořená scéna umožňuje rychlé a plynulé střídání výstupů jednotlivých párů. Hra má proto rychlý spád plný dialogů mířících na reálné a typické mužské i ženské vlastnosti...
Díky výborným výkonům všech aktérů se sál, vyprodaný do posledního místa, výborně po celou dobu bavil a herce za krásný, pohodový večer odměnil dlouhotrvajícím potleskem.

Otto Semecký

Milá paní Homolová,

děkuji za příjemný kulturní zážitek. Komedie Manželský čtyřúhelník je úsměvná, plná trefných a vtipných dialogů, obohacena zápletkou, která není až tak průhledná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Byly to velmi příjemně strávené dvě hodiny času. Děkuji za krásný večer a těším se na viděnou.
 
Ohlasy našich diváků:
Velmi povedené a vtipné představení. Alena M.
Manželský čtyřúhelník byl parádní a moc nás pobavil. Děkujeme. Zájezd žen z Lužan.
Představení bylo velmi příjemné. Václav P.
Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál. Jaroslav M.

 

Jaroslava Umnerová, Dobřany

Strana 1 z 38

© 2017 Fanny agentura. Všechna práva vyhrazena. Design a realizace WebHned.eu