Karel Louda je žák 8. B. Přichází do nové školy v novém městě.
Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK!
Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH. (Rychlá pomoc slušného chování.)
Ukáže mu, jaké chyby dělá. Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem.

Základy slušného chování s nadhledem a nementorsky.
Na konci představení je test pro všechny diváky.

Hrají, zpívají a tančí:

Michaela Dolinová

Ladislav Ondřej

(známý z Ordinace v růžové zahradě)

Technické požadavky: CD přehrávač, osvětlení, věšák

Představení zastupuje: Fanny agentura, tel.: 604 333 713

Z představení v pražské Hybernii

V pražské Hybernii navštívilo toto představení 650 dětí z Prahy, především ze škol Prahy 1. V úvodu představil moderátor Petr Lesák pana starostu Prahy 1 Oldřicha Lomeckého. Vyptal se ho na jeho období dětství a kdy udělal svůj největší trapas. Na to, jestli dělají trapasy i dospělí a dokonce i politici. Pan starosta projevil svůj smysl pro humor: řekl, že politici dělají trapasy asi nejvíc - je na ně prostě nejvíc vidět.
Představení bylo obohaceno tanečním vystoupením souboru Valášek pod vedením Hany Dolejší. Soubor se orientuje na folklor z Valašska, ale když je potřeba zatančit pořádný swing, nedělá to jeho členům problém. Tančili i na hudbu k muzikálu Oliver Twist. Nakonec přidali i Tanečnice z Lúčnice.
Děti, které byly většinou ze 2. stupně základních škol, se výborně bavily a nakonec využily možnosti se s hlavními představiteli vyfotografovat a nechat si podepsat fotografie a letáčky k představení. Nutno přiznat, že obliba Ladislava Ondřeje,který je známý ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, je veliká a tak pořadatelé museli tomuto idolu pomoci, aby se z davu čtrnáctiletých fanynek vůbec dostal...
Představení se bude do divadla Hybernia vracet a je možné je vidět i na jiných pražských scénách. Například v Modřanském biografu či v divadle v Dolních Počernicích.

Trapas nepřežiju!

© 2017 Fanny agentura. Všechna práva vyhrazena. Design a realizace WebHned.eu